KİMYASAL MADDE DEPOLAMA KONTEYNER ŞARTNAMESİ VE ATIK KONTEYNER
ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

ATIK KONTEYNER SON ZAMANLARDA YURDUMUZUN ÖNCELİKLİ SORUNLARI HALİNE GELMİŞTİR BU NEDENLE ATIK KONTEYNER DENİLİNCE AKLIMIZA MUHTELİF KONTEYNER ÇEŞİTLERİ GELMEKTEDİR.  BU KONTEYNERLER KİMYASAL DEPOLAMA KONTEYNER, TEHLİKELİ ATIK KONTEYNER, TEHLİKESİZ ATIK KONTEYNER, EVSEL ATIK KONTEYNER AKÜ DEPOLAMA, ATIK KONTEYNER  PİL DEPOLAMA, ATIK KONTEYNER YAĞ DEPOLAMA KONTEYNER, TIBBİ ATIK KONTEYNER ASİT VE BAZ ATIK DEPOLAMA ,ATIK KONTEYNER KATI ATIK DEPOLAMA KONTEYNER GİBİ ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR.

BU KONTEYNERLER YAPILAN DEPOLAMA İŞLEMİNE GÖRE ÇEŞİTLİ ŞEKİLLERDE OLMAKTADIRLAR. BUNLAR İÇİNE KONULACAK MALZEMENİN ,DEPOLANACAK ÜRÜNÜN ÇEVREYE VEREBİLECEĞİ ZARARA KARŞILIK YAPILAN ÖZEL ÜRÜNLERDİR. GENELDE MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYACINA GÖRE KULLANILAN ATIK KONTEYNERLERIN ŞARTNAMESİNİ FİRMAMIZ AKTİM KONTEYNER OLARAK HAZIRLAMAKTAYIZ.

ANCAK DEVLET KURUMLARI VEYA ÖZEL KURUMSAL ŞİRKETLER KENDİ ŞARTNAMELERİNİ KENDİLERİ HAZIRLAYIP BİZDEN YAPILABİLİR ÖZELLLİKTE OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENİRLER AKABİNDE FİYATLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPILIR. GENELDE KONTEYNERİN EN BOY YÜKSEKLİK ÖLÇÜLERİ ÇOK FARKLILIK GÖSTERMEKTEDİR.

HER ÖLÇÜ VE EBATA GÖRE FİRMAMIZ AKTİM KONTEYNER ÜRETİM YAPMAKTADIR. ATIK KONTEYNERLER FİRMAMIZ TARAFINDAN GALVANİZ SACTAN İMAL EDİLMİŞ
OLUP BÜKÜMLERİ TARAFIMIZCA YAPILMAKTADIR.İÇİNE KONULACAK MALZEMENİN AĞIRLIĞI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK ATIK KONTEYNERLERIN TAŞIMA KAPASİTESİ HESAPLANMAKTADIR.

BUNUN AKABİNDE UYGULAMA YAPARIZ . KONTEYNERIN TABANI GALVANIZ DELİKLİ SAC OLUP TABAN KISMI ÇELİK KONSTRÜKSİYONDAN ÜRETİLMEKTEDİR. ZEMİNİN ALT KISMINDA GALVANİZ SACTAN ÖZEL SIZINTI HAVUZLARI YAPMAKTAYIZ. KONTEYNERA TEK VE ÇİFT KATLI YİNE TEK VE ÇİFT BÖLMELİ OLARAK DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR.

KONTEYNERE 6 BÖLMEYE KADAR ODA YAPILABİLİR. KONTEYNERIN KAPILARI GENELDE ÇİFT TARAFA AÇILABİLİR KAYAR KAPI OLARAK TERCİH EDİLMELİDİR. HAVALANDIRMA SİSTEMİ MENFEZLER YARDIMI İLE SAĞLANMAKTADIR. İSTEĞE GÖRE YANMAZ YANGINA DAYANIKLI MALZEMEDEN YALITIM VE İZOLASYONU YAPILMAKTADIR AYRICA
MÜŞTERİNİN UYGUN GÖRDÜĞÜ TAKTİRDE RAF SİSTEMİ UYGULAMAKTAYIZ . ŞUAN TÜRKİYE’DE AKTİM KONTEYNER OLARAK KİMYASAL MADDE DEPOLAMA ALANINDA ÖNCÜ KURULUŞUZ.

KİMYASAL MADDE DEPOLAMA KONTEYNELERINI YANGINA VE PATLAMAYA DAYANIKLI ÜRETİYORUZ. FULL SİSTEM OLARAK ADLANDIRILMAKTADIR. (OTOMATİK YANGIN SİSTEMİ,OTOMATIK KAPI SİSTEMİ EX-PROOF MALZEME, YANGINA VE PATLAMAYA DAYANIKLI ÜRÜNLER , SOĞUTMA SİSTEMİ DİGİTAL PANO VE ELEKTRİK SİSTEMİ, YANGINA DAYANIKLI YALITIM VE İZOLASYON İŞLEMİ KULLANMAKTAYIZ.

BU KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLERİN SERTİFİKA VE BELGELERİNİ MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ. AYRICA MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİNE GÖRE ATIK KONTEYNERLERIN KONULACAĞI YERİN YER TESPİTİ YAPILIP GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ÜRÜNLERİN MÜŞTERİYE ULAŞMASINI KURULUM VE MONTAJINI YAPARAK SAĞLIYORUZ. YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN BİR KISIM VİDEOLARINI SİTEMİZDE İZLEYEBİLİRSİNİZ…

Call Now ButtonBizi Arayın