Data Center Kabinleri

Posted by Onur

DATA CENTER KABİNLERİ

Firma ve Kurumların ihtiyaç doğrultusunda veri merkezi olarak kullanabileceği çözümlerdir.  Kabinet ihtiyacına göre ölçülerde farklılıklar gösterebilmektedir.  Teknolojinin ilerleyen ve gelişen çağımıza ayak uydurmak için gerekliğinin farkındayız Fakat verilerin toplanması saklanması yayılması ve güvenli bir şekilde kullanılması için korunması gerekmektedir.

Kurum ve kuruluşların bilgilerinin yanlış yerlerde kullanılmaması için korunması gereklidir.  Bu gereklilikler doğrultusunda firmamız Aktim Konteyner bilgi ve teknoloji üretmek için kurum ve kuruluşlara verilerin doğru saklanması için data center kabini çözümleri ile destek olmaktadır.

Birçok kurumun ihtiyacı haline gelen IT Kabinler deprem ve afet yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Kabinetlerin zarar görmemesi için gereken (sızdırmazlık,)tüm önlemler alınmaktadır.  Fabrika sahalarında güvenli bir şekilde konumlandırılarak içinde bulunan ekipmanların teknik personelin ulaşabileceği şekilde dizayn edilebilir.

Üretmiş olduğumuz Data center konteynerler firma kurum ve kuruluş iş yerlerine göre farklılıklar göstermektedir.  Detaylı bilgi için firmamız sitesinden ve iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz

Aktim konteyner firması olarak sürekli teknolojiyi takip eden müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunarak sektörün liderleri arasına girmiştir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın